Kariyer

En önemli varlığımız değerli insan kaynağımız

İnsan Kaynakları Politikası

“En önemli varlığımız insan kaynağımız”

Polifilm Ambalaj San. A.Ş. olarak İnsan Kaynakları politikamızda öncelikli olarak hedefimiz çalışanlarımıza;

Motivasyonlarını yüksek tutacak ve firmaya bağlılıklarını sağlayacak unsurlar sunmak,
Kendilerini geliştirme olanakları sağlayarak potansiyellerini ortaya çıkarmak,
Fırsat eşitliği yaratmak, topluma ve etik değerlere önem veren birey profili kazandırmak,
Şeffaf ve açık bir yönetim politikası sunmaktır.

Bu hususta çalışanlarımıza;

  • Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda eğitimler verir, organizasyonumuzu ortak hedeflerimiz doğrultusunda ileri taşıyacak çalışma ortamı sunarız.
  • Sektör ve firmamızdaki değişimleri anlatarak, çalışanlarımızla ortak projeler üretip kurumumuza ve onlara değer katmayı hedefleriz.
  • Bireysel performans yönetimi sistemi çerçevesinde, geri bildirimlerde bulunarak iyi yanlarını vurgular, gelişmeye açık taraflar üzerinde onlarla beraber çalışarak gelişimlerini destekleriz.

Polifilm Ambalaj San. A.Ş. olarak İnsan Kaynakları Politikamızı sürekli gözden geçirir, günceller, çalışanlarımızın bütün haklarını koruyarak süreçlerimizi geliştirmeyi temel ilkemiz sayarız.

İşe Alma ve Yerleştirme

Şirket strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda, personel ihtiyaçlarımıza ve pozisyonun niteliklerine en uygun adayları bünyemize kazandırmak üzere işe alım süreçlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Adaylarımızın özellikle şirket vizyonu, değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip olmaları, motivasyonu yüksek, gelişime ve değişime açık, özgüveni yüksek, iyi eğitimli, yaptığı işte fark yaratacak nitelikte olması bizim için önemlidir.

Şirketimize web sitemizin başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunan adaylar ilgili departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata alınır.

Mülakatı olumlu olan ve hakkında olumlu referans alınan adaylara iş teklifi yapılır.

Tüm iş görüşmelerimiz, mülakatlarımız ve içeriği gizlilik ilkemiz gereği kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Staj

Polifilm Amb. San. A.Ş. olarak öncelikle departmanlarımızın ihtiyaç duyduğu stajyer sayısını belirliyoruz. Akabinde nitelik tespiti yapıp meslek liseleri ve ticaret liseleri ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Başvurular ardından İnsan Kaynakları departmanı değerlendirmesinden geçen öğrencilerimize staj imkanı sağlıyoruz.

Lise öğrencilerimize, bulunduğumuz bölge için faydalı birer birey olmalarına katkı sağladığımızı görmek, onların kurumumuz vasıtasıyla gelişimlerine destek olabildiğimizi görmek, ve bu şekilde topluma değer katabildiğimizi bilmek bizleri her seferinde çok daha fazlasını yapmaya çalışmak için motive etmektedir.

Gizlilik İlkemiz

Tüm iş görüşmelerimiz, mülakatlarımız ve içeriği gizlilik ilkemiz gereği kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.