Yönetim Yapısı

Başarı odaklı, şeffaf ve açık bir yönetim

Organizasyon Şeması

Murat Hakan Çil

Küçük yaşlardan itibaren aile sanayi kuruluşunda çeşitli görevlerde bulunan M. Hakan Çil, 1997 yılında Sekuro Aş ile plastik ambalaj sektöründe endüstriyel ürünlerin koruyucu ambalaj filmlerinin üretim ve pazarlaması için girişimde bulunmuştur. Sektördeki gelişim ile birlikte 2009 yılında gıda ile temas eden esnek ambalaj film ürünleri üretmek ve pazarlamak için Polifilm Aş’yi kurmuştur.

İşletme eğitimi alan M. Hakan Çil, her iki şirkette de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Sibel Akın

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Sibel Akın, iş hayatına Dışbank A.Ş.’de başlamıştır. İç denetim fonksiyonunda yer alarak, sırasıyla Türk Ekonomi Bankası’nda Kurumsal Şube Müdürü görevini üstlendikten sonra 2015 yılına kadar Anadolubank’ta Ticari Bankacılık Pazarlama Bölüm Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2016 yılından beri Sekuro/Polifilm grubunda Mali ve Finansal işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Tuğba Tanrıkulu Çil

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, Tuğba Tanrıkulu Çil, iş hayatına 2007 yılında Doğuş-GE GYO A.Ş.’de başlamıştır. 2013 yılında Sekuro/Polifilm’de göreve başlayan Tuğba Tanrıkulu Çil, halen kurumumuzda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Kurumumuzdaki görevi devraldığından beri kurum içi iş akış sistemlerinin kurulması, ERP yazılımlarının organizasyonun tüm alanlarında geliştirilip kullanılması ve 360 derece uygulanması çalışmalarına devam etmektedir.